Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą, kliknij na znajdujący się obok przycisk.If you are interested our offer then press this button.
Przejdź do formularza

Fizjoterapia w Poznaniu

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Jedną z naszych specjalności jest fizjoterapia. Sprawdź, w czym może Ci pomóc dyplomowany fizjoterapeuta i masażysta z poznańskiego AR-FIZ.


Fizjoterapia jest pojęciem ściśle związanym z rehabilitacją medyczną. Zabiegi fizjoterapeutyczne pomagają zminimalizować procesy chorobowe oraz ich następstwa, a także eliminują różnego pochodzenia dolegliwości bólowe. Najprościej mówiąc, celem fizjoterapii jest przywrócenie sprawności fizycznej.

Fizjoterapia, swoim zakresem obejmuje wiele dziedzin. Jedną z nich są masaże lecznicze, które wykonuje fizjoterapeuta, pozytywnie wpływające na tkankę skórną i mięśniową, poprawiające sprawność stawów i aparatów więzadłowych, ulepszające funkcjonowanie układu krwionośnego i chłonnego, nerwowego, pokarmowego, oddechowego, a także pomagające regulować przemianę materii.

Nerwobóle, zrosty i blizny pooperacyjne, choroby naczyń krwionośnych, utrata sprawności mięśniowej, urazy i przeciążenia narządów ruchu, zapalenia stawów, mięśni i wiązadeł to tylko zaledwie przykładowe ze stanów, które są wskazaniami do podjęcia rehabilitacji medycznej, z którą nierozerwalnie związana jest fizjoterapia. AR-FIZ, jako profesjonalny gabinet masażu leczniczego działający na terenie miasta Poznań, oferuje w tym zakresie pomoc profesjonalnego specjalisty. Jest nim doświadczony, posiadający niezbędne kwalifikacje fizjoterapeuta, który stosując odpowiednie zabiegi fizjoterapeutyczne, przywróci sprawność Twojego ciała.

Posiadający liczne certyfikaty i dyplomy fizjoterapeuta z AR-FIZ w Poznaniu wykonuje m.in.:

AR-FIZ funkcjonujący na terenie miasta Poznań oferuje także masaż klasyczny, terapię skojarzoną, refleksoterapię stóp, a także zabiegi masażu dla kobiet w ciąży, które również wykonuje fizjoterapeuta. Dodajmy, że fizjoterapia jest dobrym uzupełnieniem ćwiczeń przedporodowych.

Ceny poszczególnych zabiegów z zakresu fizjoterapii dostępne są na stronie OFERTA. Na terenie miasta Poznań – dojazd fizjoterapeuty w cenie zabiegu!Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.