Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą, kliknij na znajdujący się obok przycisk.If you are interested our offer then press this button.
Przejdź do formularza

Masaż odchudzający

Wiele osób boryka się z nadmiarem kilogramów, nieestetycznym cellulitem. Właściwie zbilansowana dieta oraz ćwiczenia to podstawa, jednak równie istotną rolę odgrywa masaż odchudzający. Stanowi on wsparcie dla osób, które chcą podkreślić efekty diety oraz aktywności fizycznej. Pomaga w spalaniu tłuszczu z miejsc takich jak uda, pośladki czy nawet plecy. Co więcej, pobudzenie krążenie krwi i limfy skutkuje oczyszczaniem organizmu z toksyn – co również jest niezwykle ważne przy zmianie stylu życia.

Zalety masażu

Specjaliści są zgodni – masaże stanowią efektywne wsparcie odchudzania. Są nie tylko przyjemne, relaksujące, ale zmniejszą cellulit i pobudzają krew do szybszego krążenia. Lepsze ukrwienie ma pozytywny wpływ na mięśnie – mogą dzięki temu skuteczniej działać. Masaż rozbija także tkankę tłuszczową. Wśród jego zalet należy wymienić:

Dzięki temu nie tylko pozwalamy ciału wypocząć, ale przygotowujemy się także do kolejnego, efektywniejszego wysiłku.

Sposób na cellulit i zbędne kilogramy

Silne oddziaływanie na cyrkulację krwi pozwala na to, by węglowodany szybciej odżywiały mięśnie, a zwiększona dawka tlenu pozwala na wydajniejsze spalanie tłuszczu. Efekty te są jednak możliwe jedynie w trakcie wykonywania masażu odchudzającego przez specjalistę. AR-FIZ Poznań zapewnia opiekę profesjonalisty, który dobiera właściwe techniki do indywidualnych potrzeb klienta.Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.