Osobisty trener personalny - indywidualne wsparcie | AR-FIZ Poznań
Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą, kliknij na znajdujący się obok przycisk.If you are interested our offer then press this button.
Przejdź do formularza

Poznaj nas bliżej

Trener indywidualny, osobisty instruktor fitness, doświadczony fizjoterapeuta, profesjonalny masażysta. AR-FIZ – jesteśmy wszechstronni!

Wielu z nas chciałoby prowadzić zdrowszy tryb życia, spędzać czas aktywniej i znaleźć metodę na efektywny relaks i odstresowanie. Brakuje nam jednak motywacji. Warto to zmienić! Jakie jest najlepsze rozwiązanie? Trener personalny! Specjaliści poznańskiego AR-FIZ pomogą Wam zmienić negatywne przyzwyczajenia i zagwarantują przyjemne i zdrowe aktywności. Nasi trenerzy to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Skorzystaj z pomocy trenera personalnego i ciesz się efektami!

Zajęcia fitness mogą odbywać się w PLATINUM FITNESS CLUB (Poznań, ul. Przybyszewskiego 44A) lub w plenerze. Bez względu na to, gdzie pragniecie się spotkać, możecie liczyć na nasze kompleksowe i profesjonalne wsparcie osobistego trenera personalnego. Jeśli preferujecie trening aerobowy lub fizyczny na świeżym powietrzu, trener osobisty z AR-FIZ będzie do Waszej pełnej dyspozycji. Poznań obfituje w wiele ciekawych miejsc do uprawiania sportu. Przykładem mogą być poznańskie siłownie plenerowe. Są to doskonale wyposażone i nowoczesne obiekty, które przyciągają osoby w każdym wieku.

Trener indywidualny z AR-FIZ, pomagając Wam urzeczywistnić ambicje sportowe, przygotuje dla Was szczegółowy plan ćwiczeń, wskaże odpowiednie techniki treningowe, będzie nadzorował przebieg sesji ćwiczeniowych, zmotywuje do pracy nad sylwetką, a także podpowie w kwestii prawidłowego odżywiania i właściwej suplementacji diety.

Poniżej przedstawiamy kilka informacji, które świadczą o tym, że jesteście w dobrych rękach. Tylko doświadczony i wykwalifikowany trener personalny w pełni odpowie na Wasze potrzeby. Decydując się na skorzystanie z usług AR-FIZ Poznań, możecie być pewni, że trening poprowadzony będzie pod okiem prawdziwego eksperta.

Mgr Rafał Adamski

trener indywidualny Poznań
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywał na praktykach, stażach oraz licznych szkoleniach.

Ukończył nastepujące kursy z zakresu fizjoterapii poparte dyplomami i certyfikatami:

- Masaż klasyczny I stopnia z elementami głębokich technik mięśniowych,
- Masaż biurowy OFFICE,
- Masaż klasyczny II stopnia z automasażem,
- Masaż terapeutyczny w popularnych jednostkach chorobowych,
- Manualny drenaż limfatyczny z elementami kinesiotapingu,
- Masaż hawajski Lomi Lomi,
- Masaż odchudzający i antycellulitowy bańką chińską,
- Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi,
- Masaż kosmetyczny i ujędrniający,
- Masaż japoński shiatsu,
- Tradycyjny masaż tajski z elementami terapii manualnej kręgosłupa,
- Leczniczą refleksoterapię stóp.
- Mięśniowo - powięziowy masaż głęboki z technikami masażu kinetycznego,
- Terapię punktów spustowych z technikami pozycyjnego rozluźniania oraz PIR,
- Masaż sportowy i treningowy z masażem izometrycznym i elementami kinesiotapingu miękkiego i twardego,
- Elementy terapii manualnej kręgosłupa,
- Elementy anatomii palpacyjnej,
- Masaż ajurwedyjski Abhianga,
- Tradycyjny masaż hinduski głowy i ramion,
- Masaż pałeczkami bambusowymi,
- Relaksujący masaż czekoladowy,
- Masaż chiński Tui - Na,
- Aromaterapią praktyczną.
- Kurs masażu kobiet w ciąży i niemowląt.

Od 5 lat pracuje także jako instruktor fitness w klubie Platinum w Poznaniu. Sam jest czynnie uprawiającym sport człowiekiem. Fizjoterapia i sport to jego pasje życiowe dlatego do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i przyjemnością.

Trener Personalny - Emil Kaleński

trener osobisty Poznań
Od młodzieńczych lat pasjonat wielu dyscyplin sportowych, od 8 lat z nastawieniem na sporty siłowe, głównie kulturystykę. Od 3 lat aktywny zawodnik kulturystyki zarówno na arenie krajowej (medalista Mistrzostw Polski) jak i międzynarodowej (Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata). Największym sukcesem jest brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów, który zdobył w 2010 w Turcji. Członek kadry narodowej w kulturystyce, trener personalny, stale poszerzający swoją wiedzę w zakresie dietetyki, treningu i suplementacji. Swoje doświadczenie zdobywał przez długie lata pracy własnej i z klientami w wielu klubach fitness i siłowniach.

Najważniejsze osiągnięcia:

- IV miejsce Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów, Santa Susana 2012,
- V miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów 2012 kat. +100kg,
- III miejsce Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów Antalya 2010,
- III miejsce Mistrzostwa Polski w kulturystyce juniorów +75 kg z roku 2010,
- II miejsce Fitness Authority Grand Prix 2010,
- III miejsce Mistrzostwa Polski w kulturystyce klasycznej Juniorów 2009.


Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.