Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą, kliknij na znajdujący się obok przycisk.If you are interested our offer then press this button.
Przejdź do formularza

Trening indywidualny - Poznań

W ofercie AR-FIZ znajdują się konsultacje oraz treningi z trenerem osobistym. Zaletą treningu indywidualnego jest precyzyjny dobór ćwiczeń do aktualnej formy klienta, jego wieku, typu sylwetki oraz płci. Praca z trenerem personalnym jest najbardziej efektywną metodą ćwiczeń: pozwala spalić tłuszcz, wyrzeźbić wymarzoną sylwetkę oraz polepszyć ogólny stan fizyczny organizmu.

Dla kogo?

To propozycja kierowana szczególnie do osób:

Zalety

Ćwiczenie z trenerem personalnym to szczególna oferta – trener jest opiekunem, którego zadanie to motywowanie, wspieranie oraz udzielanie informacji. Masz pewność, że Twój trening jest dopasowany właśnie do Twoich potrzeb, umiejętności oraz możliwości.

Nasze specjalizacje

Gwarantujemy wszechstronną pomoc, zapewniając:

Jak się skontaktować?

Zachęcamy klientów z Poznania oraz okolic do zapoznania się z naszą ofertą treningów indywidualnych. Trener personalny zbierze potrzebny wywiad, przeanalizuje cele, które chcą Państwo przed sobą postawić i stworzy dla każdego klienta najlepszy, unikatowy plan treningowy. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni w siedzibie AR-FIZ Poznań.

W sezonie wiosenno-letnim proponujemy odprężające treningi w terenie. Dodatkowo trening indywidualny może być uzupełniony o wskazówki dotyczące diety, która pozytywnie wpłynie na efekty wykonywanych ćwiczeń.Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.